Apie mus

ESLAUDA – grožio ir sveikatos puoselėjimo kompleksas, iš jaukaus grožio salono išaugęs į konceptualiai naują europinių standartų dienos SPA – ramybės oazę nuo nuolatinio skubėjimo pavargusiems ir grožiu bei dvasine sveikata besirūpinantiems žmonėms. Kiekvienam klientui suteikiame sąlygas atsipalaiduoti, pailsėti, mėgautis ramybe. Tai leidžia jauki dienos SPA centro atmosfera, poilsio zonos, aukščiausio lygio paslaugos, profesionalūs meistrai ir dėmesingas aptarnavimas. Mes įsikūrėme 2000-aisias ir jau per 17 metų esame oficialiuoju CODIF INTERNATIONAL FRANCE – PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’, VIE COLLECTION kosmetikos atstovu Lietuvoje.

ATSTOVAUJAMA KOSMETIKA

UAB ESLAUDA yra oficialusis profesionalios kosmetikos PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEURS ir VIE COLLECTION atstovas Lietuvoje.

PHYTOMER.3
PHC111
Fleur's
VIE

MIESTO SPA ŽVĖRYNE

Miesto SPA Žvėryne veikia nuo pat 2000 metų, čia teikiamos pilnos apimties SPA paslaugos, su kuriomis detaliau susipažinti galite čia.

Grožio salonas PPC OZAS

Grožio salonas ESLAUDA PPC OZAS orientuojasi į paslaugos čia ir dabar pageidaujančius skubančius klientus, kurie itin vertina galimybę naudotis paslaugomis nuo 10 iki pat 22 val kiekvieną dieną, įskaitant savaitgalius ir nedarbo dienas. Čia teikiamos kirpyklos, manikiūro, pedikiūro, depiliacijos, makiažo, paslaugos ir prekiaujama profesionalia jūros ir pakrantės augalų prancūzų kosmetika PHYTOCEANE ir plaukų priežiūros priemonėmis.

ESLAUDA organizuoja CODIF INTERNATIONAL atstovaujamos kosmetikos – PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION – mokymus grožio srities profesionalams, tad, jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias el. paštu info@phytomer.lt

Daugiau informacijos Jums suteiks PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION profesionalios prancūzų kosmetikos atstovybė Lietuvoje

Adresas
Kęstučio g. 19,
LT-08119, Vilnius

Tel. 8 5 275 0306
Mob. 8 682 39203
Faks. 8 5 270 5970
El. paštas info@eslauda.lt

I-V 09:00-17:00

Paslaugos salonams

Mūsų salonas veiklą vykdo jau daugiau nei 17 metų, tad esame sukaupę neįkainojamą profesionalų kontaktų bazę, bendradarbiaujame su pirmaujančiais savo sričių specialistais ir įmonėmis.

Teikiame pilnos apimties SPA ir grožio salonų verslo steigimo ir restruktūrizavimo paslaugas. Padedame išsirinkti, įsigyti, suprojektuoti, įrengti tinkamiausias patalpas Jūsų verslui. Atliekame darbuotojų poreikio įvertinimo, paieškos, atrankos, mokymo ir kvalifikacjos kėlimo užduotis. Turime palankias grožio technikos ir įrangos įsigijimo sąlygas ir patikimus kontaktus, kuriais mielai dalinamės su savo klientais. Teikiame Jūsų pageidaujamos apimties ir prigimties grožio salonų ir SPA verslo srities konsultacijas ir mokymus.

SPA ir grožio salonų verslų savininkams patarsime dauguma šio verslo steigimo, plėtros ir restruktūrizavimo aspektų. Mums nėra per mažų ar per sudėtingų projektų ar kvailų klausimų. Kartu rasime visus Jums rūpimus atsakymus.

Krepšelis Prekė pašalinta Atšaukti
  • Krepšelis tuščias.
preloader