PHYTOMER

NAUJI KOSMETIKOS HORIZONTAI

PAŽANGIAUSIA TYRIMŲ LABORATORIJA Pačioje laboratorijos širdyje sutelkta pasišventusių darbui mokslininkų – odos biologijos ir ląstelių veikimo ekspretų – komanda, kuri dirba ieškodama kitos kartos aktyviųjų ingredientų

PHYTOMER siekia daugiau nei pažangiausia tradicinė kosmetika ir pristato naujos kartos profesionalias odos priežiūros priemones: efektyvesnes, jausmingesnes, tikslingesnes ir labiau ekologiškai atsakingas.

JŪRINĖS BIOTECHNOLOGIJOS

PHYTOMER, pirmaudami jūrinės kosmetikos gamyboje, padarė mokslinę pažangą net pagrindiniuose savo principuose. Šiandien PHYTOMER yra viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų, kuri įvaldė jūrines biotechnologijas, kad sukurtų visiškai naujus ir natūralius ingredientus, panaudodami pažangiausius ir aplinkai draugiškus metodus.

ECHOPOLISACHARIDAI

PHYTOMER išsiskiria naujos kartos natūraliais, aukštos kokybės, nežalingais aplinkai ingredientais. Jūriniai echopolisacharidai (EPS) – tai unikalūs ir nepakartojami natūralus cukrūs, kurių pritaikymas kosmetikoje revoliucinis.

NAUJOVIŠKOS PROCEDŪROS

Populiarios ir terapeutų pripažintos PHYTOMER procedūros sujungia specialiai parenkamus profesionalius produktus ir pažangiausius manualinės technikos judesius. Inovatyvūs profesionalūs produktai kombinuojami su pažangiomis manualinėmis technikomis, tad pasiekiami akivaizdūs ir tyrimais įrodyti rezultatai.

NATŪRALUS  GROŽIS VISIEMS

Jau 40 metų PHYTOMER tyrimų komanda stengiasi atrasti efektyviausius jūrinius ingredientus ir sukurti ateities kosmetiką.

Inovatyvių pradininkų komanda dar 1972 m atrado ir patentavo Oligomer®  ypatingą jūros vandens koncentratą su 104 mikroelementais. Visame pasaulyje išsiskiriantis ingredientas su nepaprastomis mineralais papildančiomis savybėmis. 2012 m. PHYTOMER sukūrė jūrinį cukrų XMF, kuris lygina raukšles ir atkuria odos tankumą. Biotechnologinis stebuklas – avangardinei odos priežiūrai.

TAUSOJA PLANETOS EKOSISTEMĄ

Visuose gamybos etapuose didžiausias dėmesys skiriamas saugiems aplinkai metodams, kad jūrinės ekosistemos bio-įvairovė – gausi, tačiau pažeidžiama – būtų išsaugota

NAUJAS ODOS PRIEŽIŪROS KOSMETIKOS PIRMŪNAS

Įkurtas Prancūzijoje, Saint Malo, PHYTOMER yra šeimos verslas, kuris jau 3 kartas yra kuriamas su tikra aistra, o aukštos kokybės produktai ir procedūros turi ypač mažą įtaką aplinkai.

PHYTOMER turi įtvirtintą reputaciją – PHYTOMER yra etalonas SPA centrų rinkoje – PHYTOMER platinamas 10 000 pardavimo vietų net 80 šalių

Daugiau informacijos adresu www.phytomer.lt

Krepšelis Prekė pašalinta Atšaukti
  • Krepšelis tuščias.
preloader