PROFESIONALAMS

ESLAUDA organizuoja atstovaujamos kosmetikos – PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION – mokymus grožio srities profesionalams, tad, jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias el. paštu info@phytomer.lt

Daugiau informacijos Jums suteiks PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION profesionalios prancūzų kosmetikos atstovybė Lietuvoje

Adresas
Kęstučio g. 19,
LT-08119, Vilnius

Tel. 8 5 275 0306
Mob. 8 682 39203
Faks. 8 5 270 5970
El. paštas info@eslauda.lt

I-V 09:00-17:00

ATSTOVAUJAMA KOSMETIKA

UAB ESLAUDA yra oficialusis profesionalios kosmetikos PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S  ir VIE COLLECTION atstovas Lietuvoje.

phytomer
PHCLOGOTIP
FLEURSLOGOTIP
dimension-rides-concentra-peptide-et-acide-hyaluronique-700253-700255

Norėdami gauti papildomos informacijos, pradėti dirbti šiomis profesionaliomis kosmetikomis, jas platinti arba dalyvauti nemokamuose mokymuose kosmetologams, kreipkitės į UAB ESLAUDA komercijos skyrių tel. 8 52 75 03 06 arba el. paštu: info@eslauda.lt.

Paslaugos salonams

Mūsų salonas veiklą vykdo jau daugiau nei 16 metų, tad esame sukaupę neįkainojamą profesionalų kontaktų bazę, bendradarbiaujame su pirmaujančiais savo sričių specialistais ir įmonėmis.

Teikiame pilnos apimties SPA ir grožio salonų verslo steigimo ir restruktūrizavimo paslaugas. Padedame išsirinkti, įsigyti, suprojektuoti, įrengti tinkamiausias patalpas Jūsų verslui. Atliekame darbuotojų poreikio įvertinimo, paieškos, atrankos, mokymo ir kvalifikacjos kėlimo užduotis. Turime palankias grožio technikos ir įrangos įsigijimo sąlygas ir patikimus kontaktus, kuriais mielai dalinamės su savo klientais. Teikiame Jūsų pageidaujamos apimties ir prigimties grožio salonų ir SPA verslo srities konsultacijas ir mokymus.

SPA ir grožio salonų verslų savininkams patarsime dauguma šio verslo steigimo, plėtros ir restruktūrizavimo aspektų. Mums nėra per mažų ar per sudėtingų projektų ar kvailų klausimų. Kartu rasime visus Jums rūpimus atsakymus.

Spalio 25 d, VIE COLLECTION RENGINYS

VIE COLLECTION RENGINYS

Krepšelis Prekė pašalinta Atšaukti
  • Krepšelis tuščias.
preloader