Masažai

VEIDUI

Klasikinis veido masažas
Klasikinis veido masažas

[40 min|45eur]

Klasikinis veido masažas – vienas iš efektyviausių ir labai malonių būdų išlaikyti odą jaunatvišką ir dailią, pagerinti kraujotaką ir limfotaką, paskatinti kolageno ir elastinbo sintezę. Pašalinus įtampą veide, veidas atrodo žvalesnis, nyksta rūpesčio ir nerimo raukšlės.

 

Kobido masažas veidui

[60 min|nuo 60eur]

Japoniškas visapusiškai jauninantis ir liftinguojantis masažas, pasižymintis terapiniu poveikiu. Kobido ,asažas atliekamas kaklo, sprando, veido ir galvos srityse bet įtakoja visą kūną. Veide yra itin daug akupunktūros gyvybinių meridianų, vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika – japonų medicinos ir skirtingų manualinės terapijos technikų, taškinio ir limfodrenažinio masažo derinys.

Kobido sukūrė senovės Japonijos samurajai, siekiant atkurti ir palaikyti tiek fizinę, tiek psichinę samurajų pusiausvyrą prieš kiekvieną mūšį. Kobido kaip masažas pradėtas praktikuoti nuo 1472 m., kuomet tuometinė imperatorienė pareikalavo gydymo, kuris puoselėtų ir išlaikytų jos neblėstantį grožį, o taip pat savo poveikiu prilygtų samurajams būdingai jėgai ir ištvermei. Kobido terapinis masažas buvo laikomas amžinos jaunystės eliksyru ir išimtinai atliekamas tik imperatoriškos šeimos atstovams.

 

Greitais, švelniais, smūginiais, ritmiškais pirštų prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama. Po šio aktyvaus Kobido masažo pastebimas akivaizdus veido atjauninimo ir patempimo efektas.

 

Mioplastinis jauninamasis veido masažas

[1 val|50 Eur]

ICOONE LASER masažas veidui

[40 min|45eur]

LPG Lift 6 liftinguojantis veido masažas

[ 1val. |nuo 40eur]

 LPG ENDERMOLIFT® veido procedūra LPG APARATU LIFT 6 užtikrina veiksmingą stangrinamąjį, priešraukšlinį aparatinį veido masažą. Šio masažo dėka odoje esančios ląstelės fibroblastai skatinami gaminti elastiną ir kolageną. Todėl oda stangrėja, atjaunėja, lygėja raukšlės, grįžta skaistumas.

Endermologija – tai prancūzų kompanijos LPG išplėtotas ląstelių stimuliacijos mokslas, įrodytas moksliniais tyrimais. Mechaninės stimuliacijos ir lipo masažo dėka odos paviršius stimuliuojamas be skausmo ir intervencijų. LPG ENDERMOLIFT® puikiia tinka raukšlėms lyginti, odos stangrumui gerinti, pagurkliui mažinti, odos ovalui atstatyti, ląstelių medžiagų apykaitai, mikrocirkuliacijai ir limfotakai skatinti. Procedūra padidina po jos naudojamų kosmetinių priemonių veiksmingumą.

Коcмеханика Lift 6 в Санкт-Петербурге. Клиника косметологии Ирины  Хрусталевой

KŪNUI

VISO KŪNO ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

[60min|50eur] Atpalaiduojantis  masažas veiksmingai atpalaiduoja raumenis, ramina, gerina savijautą, mažina dirglumą ir įtampą, pašalina nuovargį.

NUGAROS MASAŽAS

[30min|30eur] Nugaros masažas veiksmingai atpalaiduoja įsitempusius nugaros raumenis, mažina įtampą ir jos sukeliamą diskomfortą, lengvina nugaros skausmus. Ypač reikalingas daug sėdintiems ir mažai judantiems žmonėms.

ICOONE LASER APARATINIS MASAŽAS KŪNUI

5[30 MIN – 48 EUR]  [40 MIN – 48 EUR]  [60 MIN – 80 EUR]

Aparatas Icoone® LASER pasitelkia dviejų nepriklausomai veikiančių motorizuotų galvučių su mikro alveolėmis neigiamo slėgio galią ir papildo ją 650nm LED šviesos bei 915nm lazerių diodų poveiku.

Šis unikalus derinys intensyviai veikia kiekvieną odos milimetrą, aktyvuodamas kraujo mikroapytaką, limfos apytaką bei stimuliuodamas už odos elastingumą atsakingus fibroplastus.

Kartu šie vienas kitą papildantys mechanizmai veikia greičiau, efektyviau ir saugiau nei tradiciniai mechanizuoti voleliai ar vien šviesios ir lazerių energija.

915 nm bangos ilgio lazeris pasižymi kliniškai įrodytu riebalų sankaupas adipocituose minkštinančiu poveikiu (įsiskverbia į audinius ir įsigeria į lipidus, sukurdamas terminį poveikį).

650 nm LED šviesa pakeičia riebalų ląstelių membranų pralaidumą, sudarydama galimybę 915 nm lazeriu paveiktiems riebalams pereiti į tarpląstelinį sluoksnį, iš kurio jie lengviau pašalinami.

Mechanizuotais voleliais riebalų sankaupos nukreipiamos link ir į limfos apytakos sistemą, pagerinama kraujotaka ir skatinamas limfos drenažas.

Rūpintis savo kūnu dar niekada nebuvo taip lengva!

Tai procedūra visapusiškam veido, kaklo ir viso kūno odos atjauninimui. Jūsų oda bus spindinti, tonizuota ir švelni.

Bandomosios procedūros metu būsite supažindinti su aparato veikimo principais, būsite pakonsultuti dėl optimalaus procedūrų pritaikymo Jūsų poreikiams ir patirsite aparato poveikį bei išbandysite jo galimybes patys.

Аппаратный массаж ICOONE Laser в Минске: цена в «Нордине»

 

Registruokitės tel. 8 52 75 01 18 arba TREATWELL.

Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas bent 5 procedūrų kursas.

ICOONE LASER efektyvumas džiugina klientus visame pasaulyje. Po kūno dailinimo procedūrų galima tikėtis negi 5-6 cm mažesnės liemens apimties, ženkliai stangresnio bendro kūno kontūro bei strijų, celiulito, suglebimo, raukšlių bei kitų estetinį diskomfortą keliančių elementų sumažėjimo.

 

LPG APARATINIS MASAŽAS KŪNUI

[40 min|48Eur]

 

LPG for cellulite treatment in London - Epilium & Skin

GYDOMASIS VISO KŪNO MASAŽAS

[90 min|80Eur]

Viso kūno masažas – tai prabanga, kurią galite sau leisti. Atsikratykite kūno įtampų, susigrąžinkite gerą savijautą. Atpalaiduokite kūno raumenis, pagerinkite savijautą, sustiprinkite imunitetą ir psichologinį atsparumą.

 

ANTICELIULITINIS MASAŽAS RANKOMIS

[60min|60Eur]

GALVOS MASAŽAS

[30min|30Eur]

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

[30min|25Eur]

PĖDŲ MASAŽAS

[30min|30eur]

Pėdose randami svarbūs taškai, stimuliuojantys organų veiklą. Todėl pėdų masažas taikomas ne tik pavargusioms, skausmingoms kojoms atpalaiduoti, jis puikiai tinka esant miego sutrikimams, įtampai ir stresui mažinti.