Apie mus

ESLAUDA dienos SPA centras – grožio sala Vilniaus miesto istoriniame Žvėryno mikrorajone, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Gedimino prospekto, puikiai automobiliu ir visuomeniniu transportu pasiekiamoje vietoje. Adresu Kęstučio g. 19 įsikūrusiose moderniai įrengtose beveik 400 kv.m. patalpose ypatingas dėmesys skiriamas higienai ir oro kokybei – galinga rekuperacijos sistema orą patalpose visiškai atnaujina kas 30 minučių. Patogus parkingas, geras susisiekimas, jauki dienos SPA centro atmosfera, poilsio zonos, aukščiausio lygio paslaugos, profesionalūs meistrai ir dėmesingas aptarnavimas leis ne tik pasigražinti, bet ir atsipalaiduoti.

Mes įsikūrėme 2000-aisias ir jau daugiau nei 20 metų esame vienas geriausių grožio centrų Vilniuje bei atstovaujame keturis prestižinius profesionalios prancūzų odos priežiūros kosmetikos prekinius ženklus – PHYTOMERPHYTOCEANE, FLEUR’S, VIE COLLECTION.

DIENOS SPA CENTRE ESLAUDA suburtas profesionalus grožio srities meistrų kolektyvas ir teikiamas platus veido, kūno, nagų ir plaukų priežiūros paslaugų spektras.

Salonas dirba:

I-V 8-20 val.

VI 8 -16 val.

Registracija vykdoma tel. 8 52 75 01 18, mob. ir per treatwell aplikaciją: https://www.treatwell.lt/salonas/eslauda-dienos-spa-centras/

 

ATSTOVAUJAMA KOSMETIKA

UAB ESLAUDA yra oficialusis profesionalios kosmetikos PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION atstovas Lietuvoje.

MOKYMAI PROFESIONALAMS

ESLAUDA organizuoja CODIF INTERNATIONAL atstovaujamos kosmetikos PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION mokymus grožio srities profesionalams, tad, jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias el. paštu info@phytomer.lt.

Daugiau informacijos Jums suteiks PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION profesionalios prancūzų kosmetikos atstovybė Lietuvoje.

Adresas
Kęstučio g. 19,
LT-08119, Vilnius

Tel. 8 5 275 0306
Mob. 8 682 39203
Faks. 8 5 270 5970
El. paštas info@eslauda.lt

I-V 09:00-17:00