Apie mus

Teikiamos paslaugos

ESLAUDA dienos SPA centras – grožio sala Vilniaus miesto istoriniame Žvėryno mikrorajone, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Gedimino prospekto, puikiai automobiliu ir visuomeniniu transportu pasiekiamoje vietoje. Adresu Kęstučio g. 19 įsikūrusiose moderniai įrengtose beveik 400 kv.m. patalpose ypatingas dėmesys skiriamas higienai ir  oro kokybei – galinga rekuperacijos sistema orą patalpose visiškai atnaujina kas 30 minučių. Patogus parkingas, geras susisiekimas, jauki dienos SPA centro atmosfera, poilsio zonos, aukščiausio lygio paslaugos, profesionalūs meistrai ir dėmesingas aptarnavimas leis ne tik pasigražinti, bet ir atsipalaiduoti.

Mes įsikūrėme 2000-aisias ir jau daugiau nei 20 metų esame vienas geriausių grožio centrų Vilniuje bei atstovaujame keturis prestižinius profesionalios prancūzų odos priežiūros kosmetikos prekinius ženklus – PHYTOMERPHYTOCEANEFLEUR’S, VIE COLLECTION.

DIENOS SPA CENTRE ESLAUDA suburtas profesionalus grožio srities meistrų kolektyvas ir teikiamas platus veido, kūno, naugų ir plaukų priežiūros paslaugų spektras.

ATSTOVAUJAMA KOSMETIKA

UAB ESLAUDA yra oficialusis profesionalios kosmetikos PHYTOMERPHYTOCEANEFLEUR’S ir VIE COLLECTION atstovas Lietuvoje.

PHYTOMER.3
PHC111
Fleur's
VIE

ESLAUDA organizuoja CODIF INTERNATIONAL atstovaujamos kosmetikos PHYTOMERPHYTOCEANEFLEUR’S ir VIE COLLECTION mokymus grožio srities profesionalams, tad, jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias el. paštu info@phytomer.lt.

Daugiau informacijos Jums suteiks PHYTOMERPHYTOCEANEFLEUR’S ir VIE COLLECTION profesionalios prancūzų kosmetikos atstovybė Lietuvoje

Adresas
Kęstučio g. 19,
LT-08119, Vilnius

Tel. 8 5 275 0306
Mob. 8 682 39203
Faks. 8 5 270 5970
El. paštas info@eslauda.lt

I-V 09:00-17:00

Krepšelis Prekė pašalinta Atšaukti
  • Krepšelis tuščias.
preloader