Procedūros kūnui

ICOONE LASER

[40 min | 58 Eur]

Naujasis Icoone® LASER pasitelkia dviejų nepriklausomai veikiančių motorizuotų galvučių su mikro alveolėmis neigiamo slėgio galią ir papildo ją 650nm LED šviesos bei 915nm lazerių diodų poveiku.

Šis unikalus derinys intensyviai veikia kiekvieną odos milimetrą, aktyvuodamas kraujo mikroapytaką, limfos apytaką bei stimuliuodamas už odos elastingumą atsakingus fibroplastus.

Šie vienas kitą papildantys mechanizmai veikia greičiau, efektyviau ir saugiau nei tradiciniai mechanizuoti voleliai ar vien šviesios ir lazerių energija.

915 nm bangos ilgio lazeris pasižymi kliniškai įrodytu riebalų sankaupas adipocituose minkštinančiu poveikiu (įsiskverbia į audinius ir įsigeria į lipidus, sukurdamas terminį poveikį).

650 nm LED šviesa pakeičia riebalų ląstelių membranų pralaidumą, sudarydama galimybę 915 nm lazeriu paveiktiems riebalams pereiti į tarpląstelinį sluoksnį, iš kurio jie lengviau pašalinami.

Mechanizuotais voleliais riebalų sankaupos nukreipiamos link ir į limfos apytakos sistemą, pagerinama kraujotaka ir skatinamas limfos drenažas.

Rūpintis savo kūnu dar niekada nebuvo taip lengva!

Tai procedūra visapusiškam veido, kaklo ir viso kūno odos atjauninimui. Jūsų oda bus spindinti, tonizuota ir švelni.

Bandomosios procedūros metu būsite supažindinti su aparato veikimo principais, būsite pakonsultuti dėl optimalaus procedūrų pritaikymo Jūsų poreikiams ir patirsite aparato poveikį bei išbandysite jo galimybes patys.

Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas bent 5 procedūrų kursas.

Registruokitės tel. 8 52 75 01 18 arba per Treatwell.

 

ŠILKAS

[ 40 min | 35 eur ]

Aksominė kūno šveitimo procedūra šalinanti nešvarumus, negyvas odos ląsteles. Gerina odos tonusą, suaktyvina kraujotaką, išvalo poras, greitina odos atsinaujinimą, didina elastingumą.

ZANZIBAR

[40 min | 45 Eur]

 Valomoji, toksinus ir perteklinius skysčius šalinanti, drėkinamoji kūno procedūra. Nenuplaunamas kūno šveitiklis su kokoso kiauto pudra. Šalto spaudimo kokoso aliejus maitina ir mineralizuoja odą su raudonojo koralo Jania RUBENS ekstraktas. Švevitiklis įmasažuojamas į kūno odą, kol susigeria, po to švelniai nuvaloma rankšluosčiu. 

BORA BORA

 [ 40 min | 45 eur ]

 Atpalaiduojanti, valomoji, drėkinamoji kūno procedūra suteikianti greitą ir ilgalaikį odos maitinimą ir drėkinimą. Kūno šveitimas su natūraliu smėliu iš BORA BORA salos. Pašalina negyvas ląsteles, stipriai drėkina ir maitina, oda tampa minkšta, švelni ir švytinti.

DUMBLIŲ DŽEMO ĮVYNIOJIMAS LOTION P5

[ 60 min | 58 eur ]

Gurmaniškas ir veiksmingas liekninamasis 4 dumblių džemo įvyniojimas P5. Nepaprastai malonus jūros dvelksmas lydi visos procedūros metu, nes veiksmingam liekninimui ir drenažui naudojamas Jūros vandens koncentratas ir 4 skirtingų dumblių ekstraktai.

TOBULO KŪNO DIZAINERIS – liekninamoji kūno šveitimo ir masažo Phytomer procedūra

[ 60 min | 72 eur ]

Išskirtinė procedūra,  kurios metu atliekamas kūno šveitimas bei liekninamasis ir stangrinamasis kūno dizaino masažas. Efektyvus ir aktyvus masažas skatina riebalų pasišalinimą, neleidžia susidaryti naujiems riebalams, atkuria odos struktūrą ir ją stiprina. Trejopo poveikio šveitimas suteikia odai švelnumo, skaistumo ir lygumo.

KŪNO SKULPTORIUS – kūno šveitimo ir liekinamojo įvyniojimo Phytomer procedūra

[ 90 min | 70 eur ]

Intensyvi liekninamoji procedūra, norinčioms per minimalų laiką gauti maksimalius rezultatus. Trys dienos ir akivaizdūs rezultatai – apimčių ir celiulito sumažėjimas, patobulintas siluetas ir lengvumo pojūtis. Gerina lipolizę, stabdo lipogenezę, gerina perteklinių skysčių pasišalinimą. Probleminių vietų šveitimas, kūno įvyniojimas, specialių priemonių įmasažavimas, kurie praturtinti jūros dumbliais, jūros vandeniu, kofeinu, raudonųjų pipirų aliejumi ir jūriniu lotosu.

STANGRINAMOJI KŪNO TERAPIJA – sauso kūno šveitimo ir nenuplaunamo stangrinamojo įvyniojimo Phytomer procedūra

[ 60 min |50 eur ]

Stangrinamoji procedūra. Tonizuojamasis, odą stangrinantis, gerinantis kolageno ir elastino skaidulų sintezę kūno įvyniojimas. Sumažina strijas, mažina riebalų kaupimąsi probleminėse vietose, šalina šlakus ir toksinus, mažina celiulito požymius.

DETOKSIKUOJAMOJI KŪNO TERAPIJA

[ 75 min | 60 eur ]

Detoksikuojamoji procedūra. Giliai valanti toksinus, padedanti odai įsisavinti deguonį, liekninanti, gerinanti mikrocirkuliaciją, limfos apytaką, drenuojanti kūno įvyniojimo procedūra. Aktyvina medžiagų apykaitą ir imuninę sistemą.

PAVARGUSIŲ KOJŲ TRAPIJA

[ 45 min |50 eur ]

Procedūra pavargusioms, tinstančioms ir venų varikozės išvargintoms kojoms. Tai šveitimas, masažas ir dvi kaukės (šilta – pėdoms, kriotoninė (vėsinanti) visoms kojoms). Gerina mikrocirkuliaciją, puikiai drenuoja, stiprina kapiliarus, šalina toksinus, mažina celiulito požymius. Lengvos kojos  ir gera nuotaika.