GROŽIUI PUOSELĖTI – ANALOGŲ LIETUVOJE NETURINTI TECHNOLOGIJA

Naujausia technologija odos būklei pagerinti
Unikalusis „Icoone® LASER“ sukurtas remiantis naujausiais mokslo atradimais. Naudojant šį aparatą, oda veikiama trejopai: neigiamu slėgiu, LED šviesa ir lazeriu. Pastarieji du atlieka skirtingas funkcijas. LED šviesa pakeičia riebalų ląstelių membranų pralaidumą ir sudaro galimybę riebalams pereiti į tarpląstelinį sluoksnį, – iš šio jie lengviau pašalinami. O lazeris pasižymi kliniškai įrodytu riebalų sankaupas adipocituose (riebalinėse ląstelėse) minkštinančiu poveikiu (įsiskverbia į audinius, įsigeria į lipidus ir sukuria terminį poveikį).
Veikia kiekvieną odos milimetrą
Neigiamo slėgio galia masažuojamas visas kūnas, suaktyvinama kraujotaka, limfotaka, stimuliuojami už odos elastingumą atsakingi fibroplastai, kad suskystinti riebalai paprasčiau pasišalintų ir pagerėtų odos būklė. „Icoone® LASER“ intensyviai veikia kiekvieną odos milimetrą. Šio aparato išskirtinumas – alveolės, t. y. mažos skylutės, per kurių kiekvieną paduodamas slėgis, todėl oda ne mechaniškai tempiama, o stimuliuojama į ląstelių centrus impulsais: traukia–atleidžia, traukia–atleidžia… Tad ir poveikis, palyginti su tradiciniais aparatais, geresnis. Mechanizuotais voleliais riebalų sankaupos nukreipiamos į limfos apytakos sistemą, taip pagerinama kraujotaka ir skatinamas limfos drenažas.
„Icoone® LASER“ – ir veidui, ir kūnui
Kiekvieną procedūrą aparatu „Icoone® LASER“ sudaro du etapai. Pirmiausia, naudojant programą BASE, atliekamas limfos drenažas ir pagerinama mikrocirkuliacija. Tada, atsižvelgiant į kliento odos poreikius, parenkamos ir atliekamos dvi tinkamiausios tikslinės FOCUS programos. „Icoone® LASER“ suteikia galimybę rinktis iš 16-os konkretaus kliento odos poreikius labiausiai atitinkančių tikslinių odos priežiūros programų. Kiekvienos procedūros trukmė – 40 min. Veido procedūros kaina – 45 Eur., o kūno procedūros kaina – 58 Eur. Optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas bent 5 procedūrų kursas.
Vieninteliai Lietuvoje
Dienos SPA centras „Eslauda“ didžiuojasi pirmasis Lietuvoje galėdamas pasiūlyti naujausius mokslo pasiekimus odos grožiui puoselėti. Laiko patikrintų metodų mėgėjams čia siūlomos ir procedūros Lietuvoje labiau paplitusiu aparatu LPG Cellu M6. Lauksime Jūsų Vilniuje, Žvėryne, Kęstučio g. 19.
Registruokitės tel. 8 52 75 01 18; mob. tel. 8 698 54981 arba el. paštu registracija@eslauda.lt