Išbandykite aparato Icoone LASER® galimybes

Dabar pats laikas išbandyti analogų rinkoje neturintį neinvazinio odos stangrinimo ir jauninimo aparatą Icoone LASER veido kontūrų atstatymui, dekolte ir krūtų tonizavimui, kūno silueto dailinimui, kovai su celiulitu ir strijomis. Be skausmo ir nemalonių pojūčių. Akivaizdus rezultatas jau po trijų procedūrų. Icoone® LASER Aparato Pristatymas, Konsultacija Ir Bandomoji procedūra ir individuali konsultacija 60 min 52 Eur. Registracija tel. 8 52 75 01 18.

Tai procedūra visapusiškam veido, kaklo ir viso kūno odos atjauninimui. Jūsų oda bus spindinti, tonizuota ir švelni. Bandomosios procedūros metu būsite supažindinti su aparato veikimo principais, būsite pakonsultuti dėl optimalaus procedūrų pritaikymo Jūsų poreikiams ir patirsite aparato poveikį bei išbandysite jo galimybes patys.

Procedūros

Icoone siūlo platų įvairių procedūrų veidui ir kūnui spektrą, kurį specialistai pritaikys Jūsų individualiems poreikiams optimaliam rezultatui pasiekti.

Naujasis Icoone® LASER pasitelkia dviejų nepriklausomai veikiančių motorizuotų galvučių su mikro alveolėmis neigiamo slėgio galią ir papildo ją 650nm LED šviesos bei 915nm lazerių diodų poveiku. Šis unikalus derinys intensyviai veikia kiekvieną odos milimetrą, aktyvuodamas kraujo mikroapytaką, limfos apytaką bei stimuliuodamas už odos elastingumą atsakingus fibroplastus.

Šie vienas kitą papildantys mechanizmai veikia greičiau, efektyviau ir saugiau nei tradiciniai mechanizuoti voleliai ar vien šviesios ir lazerių energija. 915 nm bangos ilgio lazeris pasižymi kliniškai įrodytu riebalų sankaupas adipocituose minkštinančiu poveikiu (įsiskverbia į audinius ir įsigeria į lipidus, sukurdamas terminį poveikį). 650 nm LED šviesa pakeičia riebalų ląstelių membranų pralaidumą, sudarydama galimybę 915 nm lazeriu paveiktiems riebalams pereiti į tarpląstelinį sluoksnį, iš kurio jie lengviau pašalinami. Mechanizuotais voleliais riebalų sankaupos nukreipiamos link ir į limfos apytakos sistemą, pagerinama kraujotaka ir skatinamas limfos drenažas. Rūpintis savo kūnu dar niekada nebuvo taip lengva!

Anticeliulitinė

Ši tikslinė procedūra akivaizdžiai sumažina vadinamąjį apelsino žievelės efektą. Icoone® LASER padeda išlyginti odą, gerina drenažą, skatina kraujtaką, atstato harmoningas kūno formas.

Jauninamoji

Ši procedūra skatina odos audinių prsotinimą deguonimi ir odos regeneraciją, lygina raukšles, stamgrina veido ovalą, suteikia jaunatviškesnę, pultesnę odos išvaizdą.

Formuojanti siluetą

Sukurta specialiai atkaklioms riebalų sankaupoms išjudinti silueta formuojanti procedūra stagrina, patempia odą, grakština siluetą, suteikia lengvumo ir geros savijautos poveikį.

Stangrinanti audinius

Ši procedūra aktyvina odos ląstlių veiklą, kad būtų sužadinta elastino ir kolegeno gamyba, oda tampa stangresnė, kūnas tvirtesnis ir tonizuotas. Procedūra itin rekomenduojama odai sustangrinti netekus daug svorio, po krioterapijos ar riebalų nusiurbimo procedūrų.

Stangrinanti veidą ir krūtis

Ši procedūra mažina nagurklį, prisodrina audinius deguonimi, mažina akių pabrinkimus, paryškina ir putlina lūpas, atstato kaklo ir krūtų linijas. Tai tobulas pasirinkimas norint atgaivinti savo išvaizdą be skalpelio ar kitų invazinių procedūrų.

Lengvesnėms kojoms

Procedūra skirta limfos ir kraujo apytakai kojose atstatyti, tonizuoja ir formuoja kojas, grąžina kojų lengvumą ir gerą savijautą.